Antalya Çıkışlı Turlar - Öz Antalya Turizm Seyahat
ANASAYFA HABER ARA ARŞİV GALERİ VİDEO ANKET SİTENE EKLE RSS İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Yasal Uyarılar

 1- 1618 sayılı seyahat acentaları kanunu ve seyahat acentaları yönetmeliklerinin ilgili maddeleri uyarınca her türlü gezi - tur ( kültür turları - kaplıca turları - okul turları - doğa turları vb) organizasyonu yapma yetkisi sadece 'SEYAHAT ACENTALARI'na verilmiştir. Dernek , sendika , sportif kulüp , sivil toplum kuruluşları ,  vb sosyal topluluklar Seyahat Acentaları olmadan tek başına gezi - tur yapma yetkisine sahip değildir. Aksi durumda yasanın verdiği cezai müeyyidelere tabidir.
 
 
2- Karayolu Yetki Kanunu ve Karayolu Yetki Yönetmeliklerinin ilgili maddeleri uyarınca Seyahat Acentalarının gerçekleştireceği gezi - turlarda karayolunda kullanılacak araçların Ulaştırma - Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Yurtiçi Turistik Yolcu Taşıma D2 - B2, Yurdışı sadece B2 yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu belgeleri bulundurmayan araçlarla tura çıkan yolcular Karayolu Zorunlu Koltuk Sigortası ve Karayolu Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortalarından faydalanamamakta , kaza durumlarındaki yaralanma, sakatlanma ve ölüm durumlarında sigorta kapsamı dışında kalmaktadırlar.
 
 
3- Seyahat Acentaları gerçekleştirecekleri turlarda 1618 sayılı yasanın ilgili maddeleri uyarınca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberliği kokartına sahip tur rehberleri ile turlarını gerçekleştirmek durumundadır.

4- Uyarı: Sitemizde yer alan tur programları tamamen özgün , orijinal olup Öz Antalya Tur'un 1985 yılından günümüze kadar olan bilgi , birikim ve tecrübelerine dayanmaktadır.
 
5- Tur programlarımızın ticari amaçlarla kopyalanması tamamen yasaktır. Aksi durumda tüm yasal haklarımız aramakla yükümlüyüz.
 
 
6- Facebook Albümlerindeki fotoğraflar yasal olarak Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası ve Mustafa Dalkıran'a aittir. Ticari olarak kopyalanması , çoğaltılması, basılması yasaktır. Tüm hakları gizlidir.

Bu sayfa 8521 defa görüntülenmiştir.

Facebook Tur Fotoğraf

ANKET

Turlarımız Hakkında Önerileriniz

Tüm Anketler

TARİH SAAT

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Tursab Doğrulama


Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı

Kurulum: Mehmet SÖKMEN